bg_image

Geetoo podcasty, články a rozhovory

Co dělat, aby se Vám neztratila data? Jak tomu předejít? Vladimír Kvaš Geetoo a Vlastimil Horák VMware v hlavní roli traileru ke konferenci The Next Big Thing Forbes!

Hodinka ve které se seznámíte se základními pojmy ze světa kontejnerů a kubernetes od A po Z. Dozvíte se například principy vytváření kontejnerů, k čemu jsou kontejnerům kubernetes a jak kubernetes pracují. 

Cesta od virtuálních serverů ke kontejnerům a cloud-native aplikací je dnes velké téma. Stejně tak otázka, proč používat Docker kontejnery a v čem se liší od virtuálních serverů. Na tomto Geetoo Live webináři se podíváme na historii a současný stav Kubernetes a jejich použití.

Zajímavý rozhovor o provozu Kubernetes cloudu. Pojďte s námi proniknout více do Kubernetes světa. 

Rozhovor o zkušenostech z provozu Kubernetes cloudu a také o tom, jak IPEX a.s kontejnerizuje své aplikace. Proč existují kontejnery a jak je to vlastně s tou orchestrací v reálném životě.

Krátké a výstižné video nejen o základním členění rodiny Tanzu, ale i popis edice Tanzu Basic – Vytváření K8s clusterů, základ DevOps.

Pohledem síťaře a NSX-T, prezentuje František Vilim, Network Engineer Geetoo.

Začínali v Přerově, dnes Geetoo dodává cloud do celé Evropy. Bez risku bychom na 600 milionů nevyrostli, říká jeho šéf

První dojem je jen jeden, někdy nováčky překvapila i flaška. Jak k onboardingu přistupují firmy Geetoo a CloudTalk?

Svět IT zaplavují mikroaplikace, firmy se tomu musí přizpůsobit, říká Vladimír Kvaš z Geetoo

Epizoda Forbes BrandVoice #011 - Vladimír Kvaš (Geetoo) a Vratislav Břenek (VMware)

IT budoucnost je konzumační a cloud není jen místo, upozorňují v podcastu šéfové VMware a Geetoo

Praha pro ně byla Amerikou, teď mají světový byznys. Na expanzi jsme nebyli připraveni, říká Kvaš z Geetoo

Záznam prezentace z konference Cloudcamp 2017 (7. 6. 2017, Forum Karlín, Praha), kterou pořádala společnost Geetoo.

Keynote Speech o budoucnosti cloudu a multicloudu. Přednášejí Vladimír Kvaš, CEO a spoluzakladatel Geetoo a Vlastimil Horák, VMware Country Manager pro Českou a Slovenskou republiku.

Je pro provozního ředitele právnické vzdělání spíše výhodou, nebo naopak? Kde byl zlom směrem k raketovému růstu firmy, která je na trhu již od r. 2004? Co bylo nejtěžší období během existence firmy? Měli zakladatelé vždycky v plánu budovat velkou a globální firmu? O tom a řadě dalšího jsme si povídali s Matějem Žáčkem, COO & Legal Directorem ve skupině Geetoo.

Co nás čeká v IT oblasti v příštím roce? Jakým směrem se bude ubírat vývoj Multicloudu, AI nebo Edge Computingu? 

Popis portálu (VMware cloud director), ve kterém poskytujeme základní ovládací prvky pro IaaS. Seznámení s komponenty, technologiemi, možnostmi jejich využití. Ukázka backendových technologií pod portálem.

Cloud. Jak funguje, zda je bezpečný, pro jaké služby se hodí? To vše vysvětluje a detailně popisuje následující video.

Ovládání prostředí pomocí API volání je dnes již standardem. Představujeme způsob, jak automatizovat vytváření infrastruktury a virtuálních serverů pomocí volání REST API rozhraní nebo nástrojů typu Terraform.

Virtuální desktopy v cloudu zajistí jednoduše dostupné firemní aplikace a data kamkoliv na Home Office.

V lightboard videu věnovanému vApp(ám) Lenka Kargerová představuje benefity, které práce s nimi může přinést ve vaše vlastní virtuální datové centrum s technologií VMware – vCloud Directoru.

Geetoo Scale je revoluční služba, která nabízí výhody cloudu v on-premise lokalitě. Michael Trousil prostřednictvím lightboard tabule popisuje a vysvětluje její hlavní benefity.

Co to jsou alokační modely a jakým způsobem s nimi můžete pracovat ve vašem datacentru? To vše vysvětluje a detailně popisuje Lenka Kargerová.

Kompletní představení tématu DevOps.