bg_image

Czechcrunch trefně popsal cestu naší firmy „Z Přerova do celé Evropy“. To mluví samo za sebe. O růstu firmy toho bylo a ještě bude napsáno plno. Co se už tak často nepíše je, že Vladimír s Michalem vybudovali firmu plnou nadšenců a srdcařů. Dokázali si udržet hodnoty a zásady, které daly základ naší firemní kultuře a dovedli nás až tam, kde jsme. Úspěch Geetoo je přímo navázaný na lidi, kteří zde pracují a proto je pro nás zásadní si tento přístup udržet a předávat ho stále dál.

Měníme adresu

 

Pražská pobočka k roku 2022 přesídlila své kanceláře na novou adresu, kterou je 5. května Praha 4-Nusle. 

VMware Explore 2022

 

Zúčastnili jsme se konference VMware Explore Europe 2022 v Barceloně se zaměřením na řešení problémů, kterým čelí v tomto multi-pracovním, multi-cloudovém a multi-pracovním prostředí IT. Mezi tématy konference byly například vize a směřování VMware, seznámení s novinkami v portfoliu VMware a mnoho dalšího.

Přecházíme na holdingovou strukturu

 

K 2. 10. 2020 zakládáme Geetoo Holding a.s., který zastřešuje aktivity všech společností ze skupiny. Zároveň dokončujeme proces rebrandingu a měníme obchodní firmu na Geetoo CZ s.r.o. Proces zařazení dceřinných společností Geetoo CZ s .r.o. přímo pod mateřský holding a jejich přejmenování připravujeme do konce roku 2020!

VMware Principal Partner

 

Jsme opravdu hrdí, že jsme dosáhli na nejvyšší stupeň partnerství, kterého můžeme jako cloud provider se společností VMware dosáhnout.

Získáváme VMware Cloud Verified

 

Získáváme status Cloud Verified od společnosti VMware. Jedná se o velkou čest, protože badge Cloud Verified nás řadí mezi ty nejlepší a nejinovativnější cloud providery na světě.

G2 server mění název na Geetoo

 

Název G2 server se začal postupně stávat limitující, nereflektoval nejmodernější technologie a inovativnost společnosti. Navíc s plánem stát se evropským cloud providerem začalo docházet k nejednotnosti v rámci výslovnosti dosavadního názvu G2 server za hranicemi České republiky. Číslice v názvu nedělají v multijazyčné Evropě dobrotu a často vznikaly vtipné komoleniny. Proto došlo spolu s odborníky na brand management ze společnosti Symbio k rozhodnutí pro změnu značky  na fonetický přepis univerzální anglické výslovnosti, tedy Geetoo. Z praktických důvodů jsme se rozhodli zatím neměnit obchodní firmu společnosti, proto nás v rejstříku stále najdete jako G2 server CZ s.r.o.

3. a zatím největší ročník konference Cloucamp

 

Námi pořádaná konference Cloudcamp se stává svojí velikostí i počtem účastníků (623) největší technologickou událostí roku na území České republiky.

Ocenění nejvyšším stupněm certifikace

 

Jako jediní v regionu Střední a Východní Evropa získáváme nejvyšší stupeň certifikace (Platinum) u společnosti Veeam. U společnosti HPE získáváme certifikaci Gold a u společnosti VMware žádáme jako jediní v celém regionu o certifikaci Premier Partner.

2.ročník konference Cloudcamp

 

V Praze probíhá za účasti významných vendorů, jako je VMware, Veeam, HPE, a další, 2. ročník naší cloudové konference.

Z Gigant Group je G2 server

 

Odprodáváme hostingový business a měníme jméno společnosti na G2 server CZ s.r.o., abychom více zdůraznili zaměření na cloud servery. Zároveň se stěhujeme z Karlína do nových kanceláří na Chodově, kde pražská pobočka sídlí dodnes.

1. ročník Cloudcamp

 

S prudkým nárůstem zájmu o cloud organizujeme první ročník konference zaměřené na cloudové technologie.

Zrození moderního cloudu

 

Nabízíme první moderní cloudové služby a zákazníci jsou postupně převáděni z dedikovaných serverů do virtualizovaných cloudů.

TOP 5 v dedikovaných serverech

 

Patříme mezi 5 největších poskytovatelů dedikovaných serverů v ČR a začínáme postupně pracovat na moderních cloudových službách.

TOP 10 webhosting v ČR

 

V oblasti webhostingových služeb patří Gigant Group s.r.o. se svým Mujhost.cz mezi TOP 10 poskytovatelů v celé České republice.

Založení společnosti a spuštění Mujhost.cz

 

G2 server CZ s.r.o., pod původním názvem Gigant Group s.r.o., je založena v roce 2004. Hlavní činností je provozování webhostingových služeb a registrace domén pod značkou Mujhost.cz.