bg_image

Náš příběh už znáš. Pokud sdílíš stejné nadšení pro věc jako my, rádi tě osobně poznáme. Ať už najdeš otevřenou pozici, která tě zaujala a odpovídá tomu, co hledáš, nebo ne, pošli životopis nebo třeba jenom e-mail a můžeme si popovídat o tvé budoucnosti v Geetoo.

Protože i u nás probíhají standardní pohovory a my víme, že pohovor může být vždycky trochu stres, snažíme se je dělat tak, aby to pro tebe bylo příjemné. Pokud zavítáš k nám do kanceláří, ať už v Praze nebo Olomouci, můžeme slíbit dobré kafe a fajn rozhovor. Jedna věc je, že nám pošleš životopis a druhá je, kdo jsi jako člověk. Osobnostní fit je pro nás velice důležitý. Důležitější, než zda máš zkušenosti ve světě IT s hromadou certifikací, tři vysoké školy, anebo jsi čerstvý absolvent a hledáš první práci. Ačkoliv upřednostňujeme osobní pohovory, jsme schopni je dělat i online. Naše pohovory mají několik částí, které najdeš popsané níže.

Jak probíhá nábor v GEETOO?

01

Pošli CV (Zaujali jsme tě)

Vyplň formulář a dej nám o sobě vědět. Pokud svoji vysněnou roli nenajdeš, neztrácej naději. Stačí, že nám padneš do našeho hledáčku a rádi se ti ozveme.

02

Zavoláme si

Poté, co nám o sobě dáš vědět, následuje krátký call s Kačkou nebo Míšou. Naším cílem je předání potřebných informací o pozici a zjištění, zda je pozice opravdu pro tebe. Pokud vše klapne, domluvíme se na termínu pohovoru.

03

První setkání

První kolo probíhá vždy s Recruiterem a budoucím Team leaderem (Hiring manažerem). Chceme ti dát možnost potkat svého potenciálního nadřízeného a slyšet přímo od něj detaily k pozici. Nemusíš se ničeho bát – nechceme tě stresovat, ale poznat.

04

Case study

Už máš informace o pozici, o nás, potkal jsi budoucího nadřízeného. Nyní si můžeš na vlastní kůži vyzkoušet, co pozice obnáší. Všechny naše case study sestavují Hiring manažeři – jedná se o reálné situace, které jsou napasované přímo na tvoji budoucí roli.

05

Týmový oběd

Svého nadřízeného už znáš, představa o životě v Geetoo se více rýsuje, case study úspěšně za tebou. Nyní je na čase poznat trochu blíž budoucí kolegy.

Blížíme se úspěšně do finálové rovinky.
06

Finále

Ozveme se ti a sdělíme ti finální rozhodnutí. Pokud všechno klapne, jak má, můžeš od nás čekat invitation letter.

Dostat zpětnou vazbu je pro nás standardem.

U nás zpětnou vazbu dostaneš vždycky, ať už dopadneš jakkoliv.

 

Michaela Kališová

Senior Recruiter

„Recruitment = puzzle pozpátku. 

Znáš cíl, ale musíš najít jednotlivé dílky.“

michaela.kalisova@geetoo.com

Kateřina Svobodová

Talent Acquisition Specialist

„Recruitment = kniha vaření.

Co člověk, to jiný recept.

katerina.svobodova@geetoo.com